سیستم تصویر برداری اتوترکینگ

بعضی از دوربین های پیشرفته اتوترکینگ می توانند عملکرد ردیابی خودکار در محیط های شما انجام دهند  ، بنابراین معمولاً دوربین اتوترکینگ “هوشمند” نامیده می شوند. ردیابی خودکار بدان معنی است که دوربین می تواند به طور خودکار اشیاء متحرک را ردیابی کند. سیستم تصویر برداری اتوترکینگ هنگام نظارت بر مناطق کم تردد از جمله پارکینگ ها ، موزه ها و همچنین نظارت بر محیط های امنیتی و فروشگاه ها بسیار کار آمد است.

سیستم تصویر برداری Auto tracking شامل یک ماژول ردیابی خودکار است که براساس الگوریتم تجزیه و تحلیل  تصویر با نرم افزار ویژه اجسام و افراد محترک را می تواند شناسایی کند. کاربران همچنین می توانند از ماوس برای انتخاب و قفل شیء برای ردیابی خودکار استفاده کنند ، این امر می تواند هنگام مشاهده و ردیابی از چندین اشیاء متحرک  نادرست جلوگیری کند.

ردیابی خودکار افراد

نظارت و ضبط کلیه تحرکات

قابلیت بزرگ نمایی و فوکوس

قابلیت ردیابی چندگانه

قابلیت تنظیم حساسیت

جایگزین چندین دوربین

سیستم تصویر برداری اتوترکینگ یک شی با بیشترین حرکت یا بیشترین اندازه را معمولا زیر نظر می گیرد. برخی از معایب اساسی این دوربین ها شامل موارد زیر است:

  • این ویژگی می تواند اشیاء نامربوط مانند پرچم ها یا سایر اشیاء متحرک را ردیابی کند.
  • همچنین می تواند به دلیل اینکه شیء دوم بزرگتر باشد آن را ردیابی کند و از یک موضوع به یک موضوع بی ربط تغییر جهت دهید.
  • با افزایش مساحت و افزایش میزان فعالیت ، این مشکلات افزایش می یابد. به عنوان مثال ، این احتمال وجود دارد که در پارکینگ یا سالن ها ، بسیار ضعیف عمل کند زیرا صدها ماشین و مردم در اطراف خود حرکت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *