سیستم‌عامل Harmony OS 3.0 شهریور امسال رونمایی می شود.

پس از اینکه هواوی دومین نسخه‌ رابط کاربری اختصاصی‌ خود را، Harmony OS 2.0 را دراختیار دستگاه‌های بیشتری در چین قرار داد، حالا که صحبت از نسل سوم هارمونی است، اکثر کاربران مشتاق هستند که بدانند Harmony OS 3.0 چه قابلیت‌های جدیدی را با خود به‌همراه خواهد داشت؛ البته بیشتر دستگاه‌های هواوی که در بازارهای جهانی فعال هستند همچنان هیچ‌یک از نسخه‌های هارمونی اواس را دریافت نکرده‌اند.

اخیراً یکی از افشاکنندگان معروف چینی، نقشه‌ی راه اعلام‌شده Harmony OS 3.0 در مسابقه‌ی نوآوری توسعه‌دهندگان را در شبکه‌ی اجتماعی Weibo به اشتراک گذاشته است. طبق این برنامه، انتشار نسل جدید سیستم عامل هواوی در به‌روزرسانی بزرگ Harmony OS 3.0 و OpenHarmony 3.1 به سپتامبر ۲۰۲۲ (شهریور ۱۴۰۱) موکول شده است.

یک وبلاگ‌نویس، پیش‌تر دراین‌باره با انتشار پستی، آغاز زمان تست بتای Harmony OS 3.0 را در ماه مه ۲۰۲۲ (خرداد ۱۴۰۱) عنوان کرده بود؛ علاوه‌براین او اضافه کرد که بخش توسعه‌ی این سیستم‌عامل تقریباً به اتمام رسیده است و تغییرات زیادی را در رابط کاربری نسخه‌ی پیش‌رو شاهد نخواهیم بود؛ البته هواوی قصد دارد در نسل جدید سیستم‌عاملش، تجربه‌ی کاربری و عملکرد کلی را بهبود داده و اتصال، تعامل و اشتراک‌ گذاری داده بین چند دستگاه هواوی را بهینه‌تر و پایدارتر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *